


De founders
Het kernteam van Giftomatic werkt sinds 2010 samen. Met zo'n 15 jaar ervaring in affiliate marketing, SEO, webdesign en webdevelopment is er enorm veel in-house kennis aanwezig.
De aanvulling die wij goed kunnen gebruiken in ons team, is in elk geval een positief ingesteld persoon. Iemand die mogelijkheden ziet en enthousiast wordt van de technologie en wat we ermee doen.
Wij beperken onze zoektocht niet tot specifieke studies, maar marketing, commercie en business dienen er wel in terug te komen.
Ook vinden we het belangrijk dat je 2 rechterhanden hebt als het gaat om technologie. Je moet het internet een beetje “snappen”. Zit je veel op social media, dan ben je waarschijnlijk al dichtbij. Tip jij je vrienden wel eens over een nieuwe app of digitale dienst, dan sta je al met 1 been bij ons binnen!
Ok, omdat het moet een lijstje met harde eisen:
Want dat is natuurlijk de bedoeling van een stage. Een ding is zeker; aan veelzijdigheid is geen gebrek.
Met het team marketing hebben we 2 doelen: nieuwe klanten binnenhalen en meer verdienen per klant.
En daar passen we de gehele digitale marketingmix op toe!
Leren doen wij liever in de praktijk, dan uit een boekje.
Dus waar zul je zeker mee te maken krijgen?
*deze lijst zou nog veel langer kunnen zijn.
Giftomatic is een bedrijf uit Haarlem.
Het doel van Giftomatic is om een unieke ervaring te creëren bij het geven van een cadeau. Dat doen we door het inzetten van supertoffe technologieën. En hele slimme toepassingen.
Onze klanten? Eeeh, bijna elke Nederlander! Eigenlijk iedereen die een cadeaubon in zijn laatje heeft liggen wordt vrolijk van Giftomatic.
Naast consumenten richten we ons op bedrijven. Er worden in het bedrijfsleven nu eenmaal veel cadeaubonnen gegeven.
Heb je wel eens kippenvel gehad, van een geweldige digitale toepassing?
Wij elke week wel een keertje. We zijn geen nerds, maar worden gewoon zó blij van impact maken met mooie dingen die werken.
Wat we dan bedoelen? Oké paar voorbeeldjes;
Volgens ons komt er een nieuwe generatie bedrijven aan. Een generatie die het wél nauw neemt met het klimaat. En met de échte belangen van de consument. People, planet, profit en ook echt in die volgorde.
Een generatie bedrijven die eerlijk is, en er daardoor toe doet.
That's us too.
Daarom zijn wij fan van onder andere:
Pas jij bij ons? Dat ligt niet aan ons, maar ook niet aan jou.
Diversiteit zien we als verrijking, eigenwijsheid als kwaliteit en leeftijd is pas van belang als je je oud voelt voor wat gezelligheid.
Wij hebben maar 2 bedrijfsregels.
Regel 1: Zorg voor blije collega's
Regel 2: Zorg voor blije klanten
Lees hier meer over dat principe.
Wat kenmerkt de Giftomatic cultuur?
Ons kantoor zit in de Haarlem, in de Waardepolder. In een wel heel bijzonder gebouw, namelijk onder de KPN toren. Een echte startup-hub met allemaal inspirerende mensen en een geweldige kantine met lekker eten, tafeltennis, borrels, darts en sjoelen.
Ons kantoor?
Wacht niet langer en solliciteer!
We verwachten een CV en een motivatiebrief.
Voet iets creatiefs toe (maakt niet uit wat) wat voor een glimlach zorgt, en je staat wederom met 1 been binnen!
Het kernteam van Giftomatic werkt sinds 2010 samen. Met zo'n 15 jaar ervaring in affiliate marketing, SEO, webdesign en webdevelopment is er enorm veel in-house kennis aanwezig.
Laten we het gesprek gewoon starten 🙂
Dit formulier vraagt om je naam en email adres zodat wij met je kunnen communiceren. Jouw gegevens worden worden nooit aan derden verstrekt. Zie onze Privacyverklaring om te zien hoe wij met jouw gegevens omgaan.
© 2021 Giftomatic - All rights reserved